تبلیغات
حقایق پنهان - مسجدالاقصی و تحریف اذهان!!؟
شنبه 16 بهمن 1389  02:49 ب.ظ
توسط حقایق پنهان

به تصویر زیر نگاه كنید.  آیا می دانید اینجا كجاست؟!
مسلم است كه تصویر فوق را به كرات دیده اید و مطمئناً بدون هیچگونه تردیدی پاسخ خواهید داد كه :
"اینجا مسجدالاقصی یا همان قدس است."

اما ما در اینجا قصد داریم تا به شما اثبات كنیم كه این قدس نیست.!!! این مسجدالاقصی نیست.!!!
شاید از خود بپرسید كه یعنی چه؟!  پس اگر این قدس نیست، چرا همیشه در راهپیمایی ها، در رسانه ها، در كتاب ها و ... زمانی كه می خواهند قدس را به تصویر بكشند ، تصویر بالا را نشان می دهند؟

دوستان عزیز متاسفانه باید عرض كنیم كه اذهان همه ی ما در این مورد عمداً كنترل شده است. این یك توطئه ی صهیونیستی است كه همه ی مردم جهان را فریب داده است. اگر به خوبی با فراماسون ها آشنایی داشته باشید
حتماً متوجه شده اید كه آنها خود را برای برپایی حكومت جهانی اربابشان(شیطان) آماده می كنند. در حقیقت آنها اعتقاد دارند كه  زمانی اربابشان به زمین آمده و حكومت شیطانی خویش را آغاز می كند كه  مسجدالاقصی تخریب و به جای آن، معبد كذایی سلیمان ساخته شود.
بهتر است بدانید كه اولین كسی كه مسجد را ساخت، حضرت داود (ع) بود و پس از او حضرت سلیمان (ع) ، آن را بسط و گسترش داد (یعنی همین مسجد الاقصی امروزی را). سلیمان معبد نداشت؛ این دروغی بزرگ است كه پیروان شیطان برای برپایی حكومت ارباب خویش مطرح كرده اند.
این تصویری را كه همیشه به عنوان قدس به شما نشان می داده اند، دروغ است. آنجا قدس نیست؛
« قبة الصخره » است!!!!!
لطفاً به تصویر ذیل نگاه كنید تا به عمق توطئه پی ببرید.
 
بله دوستان عزیز. آن مسجدی را كه شما همیشه به عنوان قدس می پنداشته اید؛ قدس نبوده، قبة الصخره بوده؛ مسجدی كه پس از پیروزی مسلمانان بر رومیان در  اواخر سال 12 هجری و سقوط شهر دمشق به دستور
عمربن خطاب برای مسلمانان ساخته شد. اما در مورد اینكه چرا اینگونه اذهان را تحریف كرده اند باید عرض كنیم كه: صهیونیست ها قبة الصخره را به عنوان قدس به تصویر می كشند تا زمانی كه مسجدالاقصی را برای نقشه ی شیطانی خویش ، تخریب می كنند، با واكنش جهانیان رو به رو نشوند و بتوانند به راحتی و در خفا به نقشه های خود، جامه ی عمل بپوشانند.(مسجد الاقصی)


(مسجد الاقصی از نمای ورودی آن)

against-zionism.mihanblog.com